همکاری با کالاشید

فروش کالا در کالاشید


فروشگاه "کالاشید" محیط مناسبی برای ارائه محصولات شرکت‌های تولید‌کننده، واردکننده یا توزیع‌کننده است. تامین‌کنندگان کالا در این محیط قادر خواهند بود تا نسبت به معرفی محصولات، بازاریابی و فروش آنها اقدام نمایند. برخی از ویژگی‌های ارائه محصولات شما در "کالاشید" به شرح زیر است:
گستره‌ی وسیع کالاها
هر کالایی که عرضه می‌کنید، در فروشگاه "کالاشید" قابل ارائه است. با بهره‌مندی از طبقه‌بندی های متنوع کالا، امکان فروش تمامی محصولات شما فراهم شده است. از کالاهای  پوشاک، برقی و الکترونیکی گرفته تا کالاهای ساختمانی که کالای شما نیز می‌‌تواند در این ویترین قرار گیرد.
امکان ارائه اطلاعات دقیق از کالاها به همراه تصویر آنها
در "کالاشید" قادر خواهید بود تا اطلاعات محصول خود را به رایگان و به بهترین شکل ارائه نمایید. اطلاعات کلی‌ کالا، مشخصات دقیق فنی و کارکردی، ابعاد و اندازه‌ها، تصاویر متعدد از وجوه مختلف‌،‌ شرایط گارانتی و خدمات ‌پس از فروش و هر اطلاعاتی که برای عرضه موفق کالای خود لازم می‌دانید. ثبت اطلاعات محصولات شما بر عهده کارشناسان "کالاشید" است و این گروه آماده است تا در هر زمان با دریافت ارائه اطلاعات جدید، به سرعت نسبت به بروزرسانی مشخصات کالاهای ثبت شده اقدام نماید.
ساعت کار فروشگاه "کالاشید"
یکی از بزرگترین فواید فروشگاه‌های الکترونیکی، عدم محدودیت ساعت کاری است. "کالاشید" نیز در تمامی روزهای هفته و در تک تک دقایق 24 ساعت شبانه‌‌‌روز امکان فروش کالاهای‌تان را برای شما به ارمغان می‌آورد. مخاطبین شما اگر در ساعات معمول خرید، فرصت بازدید کالای شما را نداشته باشند این امکان را خواهند داشت تا محصولات‌تان را در هر زمان دیگر دیده و خریداری کنند، اگر آنها را در "کالاشید" عرضه کنید!
انبوه مخاطبین و بازدید
فروشگاه "کالاشید" توسط مخاطبان انبوه‌اش، روزانه هزاران ساعت مورد بازدید بوده و محصولات آن در هر روز بیش از صدها هزار بار مورد مشاهده قرار می‌گیرند. بر این اساس، عرضه کالا در "کالاشید" به مثابه آن است که محصولات خود را در تک تک فروشگاه‌های یکی از پرترددترین مراکز خرید شهر قرار داده‌اید. در چنین محیطی هیچ کالایی از چشم دور نمانده و احتمال فروش آن افزایش خواهد یافت.
امکان تعیین قیمت توسط تامین‌کننده
قیمت کالاهای ارائه شده در فروشگاه "کالاشید"، همگی توسط تامین‌کنندگان آنها تعیین می‌گردد. این امکان برای تمامی تامین‌کنندگان فراهم خواهد بود تا در هر زمان نسبت به تغییر قیمت کالاهای خود اقدام نمایند. همچنین فروشگاه "کالاشید" این امکان را در اختیار تامین‌کنندگان قرار خواهد داد تا در صورت تمایل و در دوره‌های زمانی مشخص محصولات خود را با تخفیف‌های رویدادی، فصلی یا موردی ارائه نمایند. همانند قیمت‌گذاری محصولات،‌ میزان درصد یا مقدار تخفیفات ارائه شده و دوره اعمال آنها نیز توسط تامین‌کننده کالا تعیین می‌گردد.
سرعت در عرضه کالاهای جدید
عرضه کالا در کالاشید، سریع‌ترین روش معرفی محصول‌‌تان به بازار است. تنها کافی است تا اطلاعات و تصاویر آن را به کارشناسان کالاشید بسپارید. کالای شما بلافاصله در معرض دید بازدید‌کنندگان "کالاشید" خواهد بود، در سراسر فضای وب.
خواهشـمند اسـت جهـت شـروع همکاری، به روش های زیر اقدام نمایید:
1.تماس با شماره تلفن 02177209511
2.ارائه و ارسال پیشنهاد همکاری و فروش محصولات به ایمیل info@kalashid.com