فروشگاه ساز و پنل فروشگاهی رایگان 

فروشگاه ساز و راه اندازی فروشگاه اینترنتی رایگان

 

سیاست فروشگاه اینترنتی کالاشید این است که فروشندگان معتبر بتوانند به صورت کاملا رایگان محصولات خود را به فروش برسانند. این مورد هم به نفع فروشندگان و هم به نفع خریداران است .چراکه یک محیط حرفه ای و پویا٬ به خریداران امکان بررسی دقیق‌تر و دستیابی به قیمتی مناسب تر را می دهد .

 

فروشگاه اینترنتی

راحت ترین روش ساخت فروشگاه | به همراه اپلیکیشن فروشگاهی‎

حتما صاحبان کسب و کارهای حرفه ای می دانند دستیابی به یک فروشگاه اینترنتی که دارای تمام استانداردهای لازم باشد کاری بسیار سخت و پر هزینه می باشد. اما در کالاشید این امکانات به صورت رایگان فراهم شده تا فروشندگان بتواند بدون صرف هزینه های بالا و تلاش برای دیده شدن در فضای اینترنت٬ تمام این موارد را به راحتی به دست بیاورند.

 

کالاشید با کلیه فروشندگانی که در حوزه کسب و کار خود پویا هستند همکاری می کند و فروشندگان میتواند براحتی از این امکانات استفاده نموده و اجناس و کالاهای خود را با قیمت کف بازار به فروش برسانند.

فروشگاه ساز

فروشگاه ساز رایگان و حرفه ای

تمام امکانات مورد نیاز برای ایجاد یک فروشگاه جهت فروش کالاها در پنل فروشگاه کالاشید موجود است و بدون نیاز به هیچگونه دانش برنامه نویسی و اینترنتی می توانید به راحتی محصولات خود را در بستر بسیار بزرگ اینترنت به نمایش گذاشته و روزانه شاهد پیشرفت کسب و کار خود باشید. تمامی این امکانات به صورت آماده و بدون دریافت هزینه در اختیار فروشندگان قرار می گیرد .

فروشگاه و پنل فروشگاهی
 


راهنما

واردکننده و تولید کننده محترم:
جهت بازگشایی فروشگاه و فروش در کالاشید ٬ فرم زیر را کامل و ارسال نمایید :

 
جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
۰۲۱-۷۷۲۰۹۵۱۱