چطور محصولاتم را آنلاین بفروشم؟
احتمالاً دیده‌اید سایر فروشندگان محصولات مختلف به‌دلیل حضور در فضای آنلاین، توانسته‌اند فروش خود را افزایش دهند؛ بنابراین شما هم تصمیم گرفته‌اید از این قافله عقب نمانید.

شاید هم تصمیم گرفته‌اید به‌جای راه‌اندازی مغازه و فرار از هزینه‌های سرسام‌آور آن، به‌ سراغ فروش آنلاین بروید.

در هر ۲ حالت، جای خوبی آمده‌اید چون قرار است به سؤالاتی مثل چگونه محصولات خانگی را در کالاشید بفروشیم، چطور خدمات خود را آنلاین عرضه کنیم و البته سؤال اصلی چگونه محصولات خود را در اینترنت بفروشیم، پاسخ دهیم.


فروش اینترنتی با مارکت پلیس کالاشید

مارکت‌پلیس سایت یا پلتفرمی است که در اختیار فروشندگان مختلف قرار می‌گیرد تا بتوانند محصولاتشان را در آن بفروشند. مارکت‌پلیس نقطه‌ای است که مشتری را به فروشنده متصل می‌کند. مثل اجارهٔ غرفه در نمایشگاه‌ها است که شما مبلغی را به‌عنوان اجاره به آن‌ها می‌دهید و می‌توانید از خدماتی که فراهم کرده‌اند، برای فروش محصولات استفاده کنید.

مهم‌ترین مزیت استفاده از مارکت‌پلیس برای شمایی که فروشنده هستید، این است که نیازی نیست برای سئو سایت و رسیدگی به آن کلی سختی بکشید.

مارکت‌پلیس‌ها معمولاً تیم‌هایی دارند که کارهای فنی را برعهده دارند و به بهترین شکل سایت را برای موتورهای جست‌وجو بهینه می‌کنند؛ اما این به آن معنا نیست که رقابتی هم در کار نخواهد بود!

اتفاقاً یکی از ایرادات وارد به مارکت‌پلیس‌ها، حجم بالای رقابت در آن‌ها است. فرض می‌کنیم کارتان فروش ماشین‌های اداری است و قصد دارید محصولاتتان را در کالاشید عرضه کنید. قبل از شما، صدها فروشندۀ دیگر هم سراغ این پلتفرم رفته‌اند و کار بسیار سختی برای جلب توجه مشتریان خواهید داشت.

شما می‌توانید از تبلیغات در کالاشید هم برای افزایش فروش بهره ببرید. این تبلیغات فقط در کالاشید (مثلاً صفحهٔ سایر محصولات) نمایش داده می‌شود؛ یعنی کسی آن را می‌بیند که برای خرید وارد این سایت شده است.

جهت اعلام همکاری و ثبت فروشگاه با ما در ارتباط باشید:

021-46848618
021-77183174


بهترین فروشگاه ساز رایگان ، پنل فروشگاهی ، بزرگترین و حرفه ای ترین فروشگاه ساز رایگان ایران ساخت فروشگاه اینترنتی ، فروشگاه ساز پرتال ، فروشگاه ساز رایگان با درگاه ، فروشگاه ساز رایگان کالاشید
طراحی سایت

فروشگاه ساز رایگان اندروید

سایت های فروشگاه ساز

فروشگاه ساز رایگان فارسی

بهترین فروشگاه ساز رایگان

طراحی سایت ارزان