تضمین کمترین قیمت کامپیوتر


تضمین بهترین قیمت چیست؟

ما تضمین می‌کنیم محصولات عرضه شده در کالاشید با گارانتی اصل، بالاترین کیفیت و ارزان‌ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه‌های فیزیکی و اینترنتی در سراسر کشور است. اگر تا 10 روز پس از خرید از کالاشید، متوجه شدید فروشگاهی همان کالا را با شرایط یکسان و قیمتی پایین‌تر ارائه می‌دهد، می‌توانید درخواست استفاده از «تضمین بهترین قیمت» را ارسال و در صورت تایید، اختلاف قیمت آن را به طور کامل از ما دریافت کنید.
تضمین بهترین قیمت چه شرایطی دارد؟

برای ارائه درخواست تضمین بهترین قیمت باید شرایط زیر وجود داشته باشد:

۱. مدل یکسان: محصولات باید از نظر ویژگی‌های فنی، رنگ، امکانات و قابلیت‌ها یکسان باشند.

۲. کالای اصل: از آنجایی که همه کالاهای موجود در کالاشید اصل هستند، درخواست کالاهای غیر اصل رد خواهد شد.

۳. گارانتی اصل و یکسان: کالاهای مورد مقایسه باید گارانتی و خدمات پس از فروش اصل و یکسان داشته باشند، زیرا نوع و کیفیت خدمات گارانتی‌های مختلف بر قیمت آنها نیز تاثیر می‌گذارد.

۴. با توجه به رسمی بودن فاکتورهای کالاشید، فاکتور فروشگاه فیزیکی یا اینترنتی مورد مقایسه نیز باید رسمی باشد.

۵. لوازم جانبی اصلی در بسته‌بندی کارخانه: کالاشید همه لوازم و قطعات همراه کالا که از طرف شرکت سازنده ارائه می‌شود را بدون تغییر یا کم و کاستی به مشتری تحویل می‌دهد. بنابراین محصولاتی که در سایر فروشگاه‌ها ارائه می‌شوند، در صورتی امکان مقایسه خواهند داشت که لوازم جانبی و قطعات اصل و با کیفیت به همراه داشته باشند.

۶. یکسانی شرایط برای کالاهایی که دارای تاریخ تولید یا انقضا هستند، شامل تاریخ مصرف نیز می‌شود.

۷. فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌های مجاز: مرجع مقایسه قیمت باید فروشگاه مجاز و وب‌سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت باشد.

۸. کالا برای فروش موجود باشد: کالا باید در زمان ارائه درخواست به کالاشید، در سایت یا فروشگاه موردنظر برای فروش موجود و قابل خریداری باشد.

۹. از آنجا که هدف این طرح اطمینان مشتری از خرید با بهترین قیمت است، اگر در قیمت کالاشید به دلیل خرید از جشنواره های فروش یا استفاده از کدتخفیف اعمال شده باشد، ملاک مقایسه، قیمت نهایی و تمام شده ای است که مشتری پرداخت می کند.

۱۰. با توجه به لزوم یکسان بودن شرایط مقایسه، اگر لحاظ کردن مواردی مانند هزینه حمل و نقل یا مالیات بر ارزش افزوده، قیمت اولیه اعلام شده توسط فروشنده یا فروشگاه اینترنتی مورد مقایسه را تغییر دهد، ملاک مقایسه قیمت کالاشید، مبلغ نهایی پرداخت شده توسط خریدار خواهد بود.